Disainiajakiri
Disainiajakiri
Puulusikas

Balance

Puulusikas Ideaalse kujuga ja tasakaalustatud toiduvalmistamiseks oli see pirnipuust käsitsi nikerdatud lusikas minu katse muuta köögitarvete kujundus ümber, kasutades inimkonna ühte vanimat materjali - puitu. Lusika kauss nikerdati asümmeetriliselt, et see sobiks keedunõu nurka. Käepide oli kujundatud peene kõveraga, mis teeb paremakäelise kasutaja jaoks ideaalse kuju. Lillakujulise sisuga riba lisab lusika käepidemele pisut iseloomu ja kaalu. Ja käepideme põhjas asuv tasane pind võimaldab lusikal iseseisvalt laua peal seista.

Projekti nimi : Balance, Disainerite nimi : Christopher Han, Kliendi nimi : natural crafts by Chris Han.

Balance Puulusikas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.