Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pigi + Rull + Gps-Seade

Trail Ranger

Pigi + Rull + Gps-Seade Miks on radade kaardid tasased, kui radu pole? Trail Ranger on maailma kontseptsiooni esimene versioon, mille abil saate oma maastikusõiduki ronimis-, laskumis- ja pöördenurki GPS-kaardile salvestada ja jagada seda teiste maastikusõidukitega kogu maailmas. Meie AXYZ-maps platvormil töötav Trail Ranger annab teile ka kohandatud ümberminekuhoiatuse, kui teie seade kaldub liiga ohtlikult. Nüüd näidake maailmale hullumeelseid nurki, mille te vallutasite! Sest teie maailm pole tasane! Trail Rangeri kohta lisateabe saamiseks ja iPhone'i / iPadi rakenduse allalaadimiseks külastage veebisaiti: http://puckerfactors.com/trailranger

Projekti nimi : Trail Ranger, Disainerite nimi : Anjan Cariappa M M, Kliendi nimi : Muckati SDD.

Trail Ranger Pigi + Rull + Gps-Seade

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.