Disainiajakiri
Disainiajakiri
Vannituba

Passion

Vannituba See suplustuba kehastab yangi ja yinit, must-valgeid, kirge ja rahu. Naturaalne marmor annab sellele ruumile originaalse ja ainulaadse tunde. Ja kuna otsime alati looduslähedast tunnet, otsustasin kasutada orgaanilisi materjale, mis loovad tõeliselt rahuliku atmosfääri. Lagi on nagu viimane puudutus, mis toob sellesse ruumi sisemise harmoonia. Peeglite rohkus muudab selle ruumilisemaks. Lülitid, pistikupesad ja tarvikud valiti kõik harjatud kroomi värvilahenduse jaoks sobivaks. Harjatud kroom näeb musta plaadi vastu välja stiilne ja sobib interjööri.

Projekti nimi : Passion, Disainerite nimi : Julia Subbotina, Kliendi nimi : Julia Subbotina.

Passion Vannituba

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.