Disainiajakiri
Disainiajakiri
Arvutihiir

Snowball

Arvutihiir Lumepall on loodud toimima tavapärasest hiire kasutamisest vastupidisel viisil. Seadmel on lihtne, kuid pilkupüüdev vorm, millele on lisatud ainulaadne juhtimisüksus. Seda saab kohandada nii alternatiivsete juhtumi- kui ka juhtimisüksuse värvivalikute abil, samuti erinevate funktsioonide osas, mis on kasuks disainile ja tööpõhimõttele. Sisseehitatud sisesüsteemiga, mis sisaldab kahte optilist jälitajat, jälgib lumepall kahes risti asetsevas tasapinnas. See võime vabastab kasutamise, kohandades kasutajakogemust täielikult.

Projekti nimi : Snowball, Disainerite nimi : Hakan Orel, Kliendi nimi : .

Snowball Arvutihiir

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.