Disainiajakiri
Disainiajakiri
Dušipuhasti Ühe Õlaga Inimesele

L7

Dušipuhasti Ühe Õlaga Inimesele Ajutise või püsiva ühe õlaga inimese jaoks ei ole kerge kaenlaalust, selja keha, küünarnukki ja käsivarre tagumist osa puhastada. Saadaval olevad seinapesurid ei puhasta kaenlaaluseid nõgusid põhjalikult. Dušš-harja puhastamiseks mõeldud küünarnukk nõuab väga ebamugavat harja hoidmise meetodit. L7 on nende probleemide lahendamine. L7 on seinale kinnitatav torukujuline alumiinium. Selle rombitud mustriga muster on ette nähtud küünarvarre seljaosa, küünarnuki ja tagumise osa puhastamiseks. Selle painutatud nurk on kaenlaaluste puhastamiseks. Selle viimane funktsioon on haaramine.

Projekti nimi : L7, Disainerite nimi : Peter Lau, Kliendi nimi : .

L7 Dušipuhasti Ühe Õlaga Inimesele

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.