Disainiajakiri
Disainiajakiri
Söögilaud

Chromosome X

Söögilaud Söögilaud, mis on mõeldud istuma kaheksale inimesele, kes suhestuvad noolega. Ülemine osa on abstraktne X, mis on tehtud kahest erinevast tükist, mida on rõhutatud sügava joonega, samal ajal kui sama abstraktne X peegeldub põrandal koos aluskonstruktsiooniga. Valge konstruktsioon on valmistatud kolmest erinevast tükist, et neid oleks lihtne kokku panna ja transportida. Lisaks sellele valiti alumine osa heledamaks - tamme ülemise osa tiisikivärvi ja aluse valge kontrast, rõhutades ebakorrapärase kujuga ülaosa, pakkudes nõuannet kasutajate erinevaks suhtlemiseks.

Projekti nimi : Chromosome X, Disainerite nimi : Helen Brasinika, Kliendi nimi : BllendDesignOffice.

Chromosome X Söögilaud

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.