Disainiajakiri
Disainiajakiri
Interaktsiooni Hambahari

TTONE

Interaktsiooni Hambahari TTone on lastele mõeldud interaktiivne hambahari, mis mängib muusikat ilma traditsiooniliste patareideta. TTone hõivab harjamise tulemusel saadud kineetilise energia. Selle mõte on muuta harjamine lapsele huvitavamaks, arendades samal ajal ka tervislikke hambahügieeni harjumusi. Muusika pärineb vahetatavast harjast. Kui harja vahetatakse, saavad nad uue pintsliga uue muusikalise laulu. Muusika pakub lapsele meeleolu, julgustades teda õigeks ajaks harjama, andes samal ajal ka vanematele teada, kas nende laps on harjamise aja lõpetanud või mitte.

Projekti nimi : TTONE, Disainerite nimi : Nien-Fu Chen, Kliendi nimi : Umeå Institute of Design .

TTONE Interaktsiooni Hambahari

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.