Disainiajakiri
Disainiajakiri
Clamshelli Sülearvuti Hariduse Jaoks

Pupil 107

Clamshelli Sülearvuti Hariduse Jaoks Õpilane 107: edasine samm edasises hariduses. Teadmiste inspireerimine pole kunagi varem olnud nii lihtne. Õpilane 107 uurib uute õppimisvõimaluste laia maailma. Kombineerides tipptasemel HD-standarditega disainilahendust ja Windows 8 vedeliku jõudlust, on Pupil 107 loodud spetsiaalselt õpilaste haridusvajaduste rahuldamiseks kogu maailmas. Tere tulemast kõrgeima kvaliteediga haridusele.

Projekti nimi : Pupil 107, Disainerite nimi : Jp Inspiring Knowledge, Kliendi nimi : JP - inspiring knowledge.

Pupil 107 Clamshelli Sülearvuti Hariduse Jaoks

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.