Disainiajakiri
Disainiajakiri
Väljaheited

Musketeers

Väljaheited Lihtne. Elegantne. Funktsionaalne. Musketärid on pulbervärvitud metallist kolme jalaga väljaheited, mis on painutatud kujuga laserlõikega puidust jalgadega. Kolme jalaga alus on geomeetriliselt osutunud tegelikult stabiilsemaks ja sellel on väikseim võnkumise võimalus kui neljal. Suurepärase tasakaalu ja funktsionaalsusega muudavad musketäride elegants oma modernistliku väljanägemise järgi teie toas ideaalseks tükiks. Lisateave: www.rachelledagnalan.com

Projekti nimi : Musketeers, Disainerite nimi : Rachelle Dagñalan, Kliendi nimi : Rachelle Marie Dagñalan (rmd*).

Musketeers Väljaheited

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.