Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rippvalgusti

Prometheus ILight

Rippvalgusti Projekt hõlmab hetke, mil Prometheus varastas jumalatelt teadmised, et ta saaks neid inimkonnaga jagada. See on loodud toimima kaitsekestana. Sfäärist tulev valgus on soe, kuna see on vaid murdosa. Kuup tähistab allikat, jumalaid endid ja on varustatud LED-ribadega, mis tekitavad külma valgust, piiri kahe olemasolu ja tajumise taseme vahel.

Projekti nimi : Prometheus ILight, Disainerite nimi : Ionut Sur, Kliendi nimi : Ionut Sur.

Prometheus ILight Rippvalgusti

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.