Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tolmulapp Ja Luud

Ropo

Tolmulapp Ja Luud Ropo on isetasanduv tolmu- ja luudukontseptsioon, mis ei kuku kunagi põrandale. Tänu prügikasti alumises sektsioonis asuva veepaagi väikesele kaalule hoiab Ropo end looduslikult tasakaalus. Pärast tolmu hõlpsat pühkimist prügikasti sirge huule abil saavad kasutajad luu ja prügikoti kokku tõmmata ja ühe tervikuna ära panna, ilma et peaks kunagi alla kukkuma. Kaasaegse orgaanilise vormi eesmärk on tuua siseruumidesse lihtsus ja õõtsuva weeble võnke funktsioon kavatseb põrandat puhastades kasutajaid lõbustada.

Projekti nimi : Ropo, Disainerite nimi : Berk Ilhan, Kliendi nimi : .

Ropo Tolmulapp Ja Luud

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.