Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

sa.de01

Lamp Sarah Dehandschutter loob orgaanilisi vorme, mida oleks võinud vaevalt paberile kujundada, kuna need tulenevad otseselt materjali omadustest. Kumera varda külge sirutatud lapiga saadakse loomulik ja elegantne koogivormi vorm. Asümmeetrilise vormi tõttu näib see igast vaatepunktist erinevalt, viidates käimasolevale liikumisele. Chalice reprodutseeritakse vormis tugevdatud kipsiga. Valgus peegeldub läbipaistmatust valgest sisepinnast, luues tihendava chiaroscuro, rõhutades väga ladusat vormi. Lambi riputab metallvarras, mis hoiab vormi tasakaalus

Projekti nimi : sa.de01, Disainerite nimi : Sarah Dehandschutter, Kliendi nimi : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 Lamp

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.