Disainiajakiri
Disainiajakiri
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) ainulaadne disain 2) roostevabast terasest laialdane kasutamine 3) käsitsi puhutud klaas maksimaalse suitsu / vedeliku kontakti jaoks 4) sprinkler tihendi otsas veelgi suurema suitsu / vedeliku kontakti jaoks 5) ventiili saab asendada teise voolikuga 6) tubakakauss on kujundatud pikemaks suitsuks, kuid see takistab tubaka ülekuumenemist, tubakas ei pea olema kurnatud 7) kõik ühendused on kruvikeeravad ja õhukindlad 8) toiduvärvilisest silikoonist valmistatud voolik, erinevalt traditsioonilistest voolikutest, saab seda palju pesta puudub rooste- või mädanemisoht, silikoon ei ima maitseid

Projekti nimi : Shapes hookah, Disainerite nimi : Shapes, Forta Group llc, Kliendi nimi : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.