Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohandatav Kõik-Ühes Arvuti

BENT

Kohandatav Kõik-Ühes Arvuti Kavandatud massikohandamise põhimõttega, täites kasutaja vajadusi masstoodangu piires paremini. Selle projekti peamine väljakutse oli tuua välja kujundus, mis vastaks masstootmise piires nelja kasutajarühma erinevatele vajadustele. Määratletakse ja kasutatakse nende kasutajarühmade toote eristamiseks kolme peamist kohandamisüksust: 1.ekraani jagamine2 .ekraani kõrguse reguleerimine3.klaviatuuri-kalkulaatori kombinatsioon. Lahendusena on lisatud kohandatav teisene ekraanimoodul ja unikaalne kohandatav klaviatuuri-kalkulaatori kombinatsioon on

Projekti nimi : BENT, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

BENT Kohandatav Kõik-Ühes Arvuti

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.