Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led-Televisioon

XX240 BMS SNB LED TV

Led-Televisioon XX240 LED-teleseriaalides on 32 ", 39", 40 ", 42", 47 ", 50" kõige soodsamast keskmise suurusega ja kõrgeima segmendi suure kujundusega televiisorid, millel on sama kujundusidee ja mis pakuvad mitmeid võimalusi. Kuvari kujundus kuulub samuti tootmisettevõttele ja see on kokku pandud BMS-i metoodika abil. Ekraanimetall on värvitud kvaliteetse värviga, kuna kujundus jätab ilma raamita ja ainult raamib selle tagakaane seina paksusega. Seega tundub, et telerit katab ainult õhuke raam ja allpool olev valgustatud logoala.

Projekti nimi : XX240 BMS SNB LED TV, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

XX240 BMS SNB LED TV Led-Televisioon

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.