Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led-Tv

XX250

Led-Tv Vesteli ääristeta teleseriaal, mis on paigutatud tarbeelektroonika väga tipptasemel segmenti. Alumiiniumist raam hoiab ekraani peaaegu nähtamatu õhukese raamina. Läikiv õhuke raam annab tootele üleküllastunud turul ainulaadse imago. Ekraan erineb drastiliselt tavalistest LED-teleritest, kuna selle terviklik läikiv ekraanipind on õhukese metallraami sisse pandud. Ekraani all olev läikiv alumiiniumosa loob tõmbepunkti, eraldades teleri lauaplaadist.

Projekti nimi : XX250, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

XX250 Led-Tv

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.