Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digiboks

NOSE Set Top Box

Digiboks NOSE on üks uusimaid ettevõtte nutitelefoni, mis pakub teleri kasutajatele digitaalset ringhäälingutehnoloogiat. NOSE kõige olulisem tegelane on "varjatud ventilatsioon". Varjatud ventilatsioon võimaldab luua ainulaadseid ja lihtsaid kujundusi. Plastkatte sees on metallkorpus, mida kasutatakse toote ülekuumenemise vältimiseks.

Projekti nimi : NOSE Set Top Box, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Digiboks

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.