Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pult

STILETTO

Pult RC Stiletto on kaugjuhtimispult, mis töötab gürosensorite abil. Uute tipptasemel telerite elegantsete detailidega disainikaaslased. Stiletto õhuke vorm sarnaneb võlukepiga. Selle detailid, kuna alumine kate on kaetud pehme puudutusega ja kõverjooneline vorm pakub kasutajale mugavat hoidmist. Kaugjuhtimispuldi ülaosas asuv kosmeetikaosa kogub nupud ja loob kasutajale fookuspunkti. Samuti loob kohandamisväli. Nende kate annab tagasisidet pöörlemise kohta.

Projekti nimi : STILETTO, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

STILETTO Pult

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.