Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Videolevi

Tria Set Top Box

Digitaalne Videolevi Tria on Vesteli üks uuemaid nutitelefoni, mis pakub teleri kasutajatele digitaalset leviedastustehnoloogiat. Tria kõige olulisem tegelane on "varjatud ventilatsioon". Varjatud ventilatsioon võimaldab luua ainulaadseid ja lihtsaid kujundusi. Plastkatte sees on aga metallkorpus, mida kasutatakse toote ülekuumenemise vältimiseks. Karbi muud tehnilised omadused on; see pakub kõiki tehnoloogilisi funktsioone, näiteks erinevate meediumite (muusika, video, foto) mängimine Interneti ja isiklike meediumide hoidlate kaudu. Tria opsüsteemiks on Android V4.2 Jelly Bean süsteem.

Projekti nimi : Tria Set Top Box, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

Tria Set Top Box Digitaalne Videolevi

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.