Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Videolevi

Avoi Set Top Box

Digitaalne Videolevi Avoi on Vesteli üks uuemaid nutitelefoni, mis pakub telerite jaoks peamiselt digitaalset ringhäälingutehnoloogiat. Avoi kõige olulisem tegelane on "varjatud ventilatsioon". Varjatud ventilatsioon võimaldab luua ainulaadseid ja lihtsaid kujundusi. Avoi abil saab lisaks digitaalkanalite vaatamisele HD-kvaliteediga kuulata ka muusikat, vaadata filme ning vaadata teleriekraanil fotosid ja pilte, samal ajal neid faile UI-menüü kaudu juhtides. Avoi operatsioonisüsteem on Android V4.2 Jel

Projekti nimi : Avoi Set Top Box, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

Avoi Set Top Box Digitaalne Videolevi

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.