Disainiajakiri
Disainiajakiri
Juua kohvi ja alustass

LOA Coffee Cup

Juua kohvi ja alustass Kohvijoomine algas päeval, on ettekääne koosolekute ja määratleb lõpus lunch, unustamata, et mõned on algusest pikendatud tööaega ja õppida. Elamine, töötamine ja meelelahutus on ruumid ja tegevused, mis on seotud akti kohvi. See on põhjus, miks disain tass on pidev lennuk kavatseb võtta tehnikat "origami" morfoloogilisel väljendus.

Projekti nimi : LOA Coffee Cup, Disainerite nimi : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, Kliendi nimi : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup Juua kohvi ja alustass

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.