Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Tool

charchoob

Multifunktsionaalne Tool Toote kuubikujuline vorm hoiab selle stabiilsena ja kõigis suundades tasakaalus. Lisaks on toote kolmesuunaline kasutamine formaalses, mitteametlikus ja sõbralikus käitumises võimalik ainult toolide 90-kraadise pööramisega. See toode on konstrueeritud viisil, mis hoiab võimalikult kerget (4 kg), võttes arvesse selle funktsionaalsuse kõiki aspekte. See eesmärk on saavutatud, valides kerged materjalid ja poolraamid, et hoida toote kaal võimalikult madal.

Projekti nimi : charchoob, Disainerite nimi : Arash Shojaei, Kliendi nimi : Arshida.

charchoob Multifunktsionaalne Tool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.