Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne Mööbel

Screw Chair

Multifunktsionaalne Mööbel Tänapäevases ettevõtmises on keskklassi ja madala sissetulekuga ühiskonna osa kõige ökonoomsem surve. Seetõttu on nad rohkem huvitatud lihtsast, odavast ja kasutatud mööblist kui elegantsetest kujundustest. Enamik mööbliesemeid on valmistatud ühekordseks kasutamiseks kasutab seda, mis suurendab vajaduse mitmekordse toote järele. Selle disaini peamine kasutusala on tool. Kruvidega ühendatud tooli osade nihutamisega kasutatakse teisi, nagu laud ja riiul, mis meil võiks olla. Lisaks saavad tooli osad koguda kasti, mis on selle kujunduse peamine osa.

Projekti nimi : Screw Chair, Disainerite nimi : Arash Shojaei, Kliendi nimi : Arshida.

Screw Chair Multifunktsionaalne Mööbel

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.