Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mäluseade

MicroSDHC Plus One

Mäluseade Pronksi A-disainiauhinnaga micro SDHC +1 kasutatakse nutitelefonides ja kaasaskantavates mänguseadmetes. Adapteri abil muundub Micro SDHC + 1, nii et see on ühilduv nagu SD-kaart arvutitablettide, diktofonide, kaamerate ja muude multimeediumiseadmete jaoks. Mälupistik on tolmukindel, äärmuslikule temperatuurile vastupidav, rooste-, põrutus-, soola- ja mageveekindel, alkoholi-, kriimustus-, lennujaama turva- ja elektromagnetiline.

Projekti nimi : MicroSDHC Plus One, Disainerite nimi : Derrick Frohne, Kliendi nimi : Frohne.

MicroSDHC Plus One Mäluseade

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.