Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pross

The Sunshine

Pross Selle ehte tunnusjoon on see, et siin kasutati suurt kivikompleksi kuju, mis on seatud nähtamatu (õhu) raami külge. Ehtedisaini vaade avab ainult monteerimistehnoloogia peidus olevad kivid. Kivi ise hoiab kinni kaks silmapaistmatut kinnitusdetaili ja teemantidega vooderdatud õhuke plaat. See plaat on kõigi tugikonstruktsioonide prosside alus. See hoiab ja teine kivi. Kogu kompositsioon sai võimalikuks pärast keerukat peamist lihvimiskivi.

Projekti nimi : The Sunshine, Disainerite nimi : Victor A. Syrnev, Kliendi nimi : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Sunshine Pross

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.