Disainiajakiri
Disainiajakiri
Valgusti

Cubeoled

Valgusti Sügavus, läbipaistvus ja kontrastsus - CUBE | OLED tõlgendab neid nähtava valguse põhialuseid puhtas, monoliitses kujunduses. 12 läbipaistva orgaanilise valgusdioodiga (OLED) paneeli on paigutatud ortogonaalsesse koordinaatsüsteemi ja liimitud 8 optilise / läbipaistva kristallklaasi kuubi vahele. Sisemistele klaaspindadele rakendatud läbipaistvate vooluringide kaudu antakse monoliidi sees kokkupandud OLED-paneelidele elektrit. Aktiveerimisel muudab integreeritud maatriks selle läbipaistva kuubi universaalseks valgusallikaks.

Projekti nimi : Cubeoled, Disainerite nimi : Markus Fuerderer, Kliendi nimi : Markus Fuerderer.

Cubeoled Valgusti

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.