Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kaasaegne Qipao

The Remains

Kaasaegne Qipao Inspiratsioon on pärit Hiina reliikviatest, keraamika on kõige esinduslikum, mis on kuninganna ja inimeste seas kõige populaarsem. Minu uurimuses on ka tänapäeval Hiina põhilised esteetilised moestandardid ja Feng Shui (sise- ja keskkonnakujundus) muutumatud. Neile meeldib läbi vaatamine, kihistamine ja soovimine. Tahaksin kujundada Qipao, et viia keraamika tähendus ja omadus vanast dünastiast tänapäevasesse moodi. Ja provotseerib inimesi, kes on unustanud oma kultuuri ja etnilise kuuluvuse, kui me oleme i-põlvkonnas.

Projekti nimi : The Remains, Disainerite nimi : So Yau Kai, Kliendi nimi : KaiSo Styling Produce.

The Remains Kaasaegne Qipao

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.