Disainiajakiri
Disainiajakiri
Puhkusemaja Graafika

SAKÀ

Puhkusemaja Graafika PRIM stuudio PRIM lõi külalistemaja SAKÀ jaoks visuaalse identiteedi, mis sisaldab: nime ja logo kujundust, kõigi ruumide graafikat (sümbolikujundus, tapeedimustrid, seinapiltide kujundused, padja-aplikatsioonid jne), veebisaidi kujundust, postkaarte, märke, nimekaarte ja kutsed. Külalistemaja SAKÀ igas toas on erinev legend Druskininkai (Leedu kuurortlinn, kus maja asub) ja selle ümbruse kohta. Igal toal on oma legend, märksõna järgi sümbol. Need ikoonid ilmuvad sisekujunduses ja muudes objektides, mis moodustavad selle visuaalse identiteedi.

Projekti nimi : SAKÀ, Disainerite nimi : Migle Vasiliauskaite Kotryna Zilinskiene, Kliendi nimi : Design studio - PRIM PRIM (Client - vacation house SAKÀ ).

SAKÀ Puhkusemaja Graafika

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.