Disainiajakiri
Disainiajakiri
Brändi Identiteet

PetitAna

Brändi Identiteet PetitAna - käsitsi valmistatud asjad šikile beebile, on mitmesuguste imikutele mõeldud kaubamärkide riided (rõivad, aksessuaarid, mööbel, lasteaia aksessuaarid, mänguasjad). Brändinimi oli inspireeritud disainerinime Anastasia lühikese vormi ja prantsuse sõna "Petit" kombinatsioonist, mis tähendavad last, poissi, imikut. Käsitsi kirjutatud nimi rõhutab asjaolu, et tooted on valmistatud käsitsi. Värvipalett ja graatsilised graafilised elemendid peegeldavad keerulist disainerikäsitlust selle brändi loomingutöödel.

Projekti nimi : PetitAna, Disainerite nimi : Anastasia Smyslova, Kliendi nimi : AnaStasia art&design.

PetitAna Brändi Identiteet

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.