Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kinnisvara Müügikeskus

MIX C SALES CENTRE

Kinnisvara Müügikeskus t on kinnisvara müügikeskus. Algne arhitektuurivorm on klaasist ruudukujuline kast. Üldist sisekujundust saab vaadata hoone välisküljest ja sisekujundus kajastub täielikult hoone kõrguses. Seal on neli funktsiooniala, multimeediumekraani ala, mudeli kuvari ala, läbirääkimiste diivanipiirkond ja materjalide kuvamise ala. Neli funktsiooniala on hajutatud ja eraldatud. Niisiis rakendasime terve ruumi ühendamiseks lindi, et saavutada kaks kujunduskontseptsiooni: 1. funktsioonipiirkondade ühendamine 2. hoone kõrguse moodustamine.

Projekti nimi : MIX C SALES CENTRE, Disainerite nimi : Kris Lin, Kliendi nimi : .

MIX C SALES CENTRE Kinnisvara Müügikeskus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.