Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prožektor, Sisevalgusti

Zen

Prožektor, Sisevalgusti Zen on uus ja täielikult kohandatav prožektor, mis vastab kõigi klientide tehnilistele vajadustele ning pakub lisaks autentse sisekujunduse esteetilist ilu. Zen on üks väiksematest prožektoritest turul. Seega on ZEN palju paremini integreeritud keskkondadesse, kuhu see on installitud, ilma et see tekitaks ja sissetungivat kohalolekut. See saavutatakse ka tänu värvide, looduslike puude jms kohandatavusele. Zeni kujundus põhineb ajatutel vormidel, mis on orienteeritud funktsionaalsusele ja lihtsusele, pakkudes püsivat, rahulikku ja võnkevaba ilu.

Projekti nimi : Zen, Disainerite nimi : Rubén Saldaña Acle, Kliendi nimi : Arkoslight.

Zen Prožektor, Sisevalgusti

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.