Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Man Hing Bistro

Restoran Hong Kongi teerestorani menüüd pakkuv Man Hing Bistro on juhuslik söögikoht Shenzheni Nan Shani piirkonnas. Restoran asub esimesel korrusel ja on maapinna sissepääsuga ühendatud trepi kaudu. Inspireerituna kujunduse nurgelisusest, mängime erinevate triipudega ja komponeerime need mõneks kolmnurkseks mustriks, mis on restoranis eristatavad. Piimjaspruunide istmete ja puidu / musta peegli viimistlusega ümbritsetud trepikojast kassapidajani mähivad alumiiniumribad on kindlasti pilkupüüdev koht.

Projekti nimi : Man Hing Bistro , Disainerite nimi : Chi Ling Leung, Kliendi nimi : Man Hing F&B Management Co.Ltd. .

Man Hing Bistro  Restoran

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.