Disainiajakiri
Disainiajakiri
Rataslaadur

Arm Loader

Rataslaadur Laadur, mis töötab enamasti ebatasasel pinnal, võib juhil põhjustada rasket liikumishaigust ja kiiret väsimust. 'ARM-LOADER' võimaldab aga ära tunda koordinaatpunktid maapinnal ning aitab juhiistmel olla stabiilne ja mitte kõikuda. Seetõttu aitab see juhil mitte tunda väsimust ja võimaldab neil oma tööd ohutult teha.

Projekti nimi : Arm Loader, Disainerite nimi : Hoyoung Lee, Kliendi nimi : DESIGNSORI.

Arm Loader Rataslaadur

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.