Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikauss

Angle

Kraanikauss Maailmas on palju suurepärase disainiga kraanikausse. Kuid pakume seda asja vaadata uue nurga alt. Tahame anda võimaluse kraanikausi kasutamisprotsessist rõõmu tunda ja ära peita nii vajalik, kuid mitte esteetiline detail kui äravooluava. Nurk on lakooniline disain, milles on mugava kasutamise ja puhastussüsteemi jaoks läbi mõeldud detailid. Selle kasutamise ajal ei jälgi te äravooluava, kõik näeb välja nagu vesi lihtsalt kaoks. See optilise illusiooniga seotud efekt saavutatakse valamu pindade spetsiaalse asukoha abil.

Projekti nimi : Angle, Disainerite nimi : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Kliendi nimi : ARCHITIME design group.

Angle Kraanikauss

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.