Disainiajakiri
Disainiajakiri
Taldrik

1hand plate

Taldrik 1-osaline plaat: olge parem server. Kanna oma veiniklaasi ja taldrikut ainult ühe käega. Plaat on kergekaaluline ja selle ainulaadne kujuga krevetid asuvad turvaliselt peopesas. Väga kasulik igasuguste ürituste jaoks. Peod, vastuvõtted, pidustused ja palju muud. Uue maitsva toidu taldrikule panemiseks on alati vaba käsi, vaba käsi käte raputamiseks või lihtsalt vaba käsi žestide tegemiseks. Tehke muljet oma külalistele ja laske neil nautida seisva buffee äkilist kergust.

Projekti nimi : 1hand plate, Disainerite nimi : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, Kliendi nimi : Joannes Petersen.

1hand plate Taldrik

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.