Disainiajakiri
Disainiajakiri
Prillid

Mykita Mylon, Basky

Prillid MYKITA MYLON kollektsioon on valmistatud kergest polüamiidmaterjalist, millel on silmapaistev individuaalne reguleeritavus. See spetsiaalne materjal luuakse kihiti kihiks tänu selektiivse laserpaagutamise (SLS) tehnikale. Tõlgendades 1930ndatel moes olnud traditsioonilise ümara ja ovaalse ümara panto prillikuju ümber, lisab BASKY mudel sellele prillikollektsioonile uue näo, mis oli algselt mõeldud kasutamiseks spordis.

Projekti nimi : Mykita Mylon, Basky, Disainerite nimi : Mykita Gmbh, Kliendi nimi : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Prillid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.