Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kõrvarõngas

Reflection

Kõrvarõngas Kes ma olen? See on küsimus, mida kaalume kogu elu jooksul. See küsimus oli meie disaini põhirõhk.Need kõrvarõngad on nagu teie näo peegeldus ja võib-olla on need kõige isiklikumad kõrvarõngad, mis teil olla võivad olla.Ka need kõrvarõngad võivad olla ka peegeldus sellest, kes temast tahaksite. Näiteks selle projekti kujundas ühe kõrvarõngakujulise profiili John Lennon, kes ei unusta kunagi oma mõtteid, tundeid ja nägu

Projekti nimi : Reflection, Disainerite nimi : Zohreh Hosseini, Kliendi nimi : MICHKA DESIGN.

Reflection Kõrvarõngas

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.