Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elava Muusika Baar

Lido Cafe

Elava Muusika Baar Esimene korrus on vee all elamus ja teine korrus on vee kohal. Veealune kogemus hõlmab lavataustana kerget orelit, DMX LED-i taustvalgustusega mustriga kalaskaala klaasriba, kalakujulisi DMX LED-siidlaternaid, aknaavades asuvaid kalamahuteid ja kogu ruumi valgustatakse H2O-efektiga tuledega. Teisel korrusel on metsaseina seina sisse asetatud õhukesed vertikaalsed juhuslike vahedega peegelribad. Laservalgus ja liikumine peegelduvad peegelribades ja liialdavad liikumistunnet, vihjates ka päikesevalgusele läbi puude

Projekti nimi : Lido Cafe, Disainerite nimi : Mario J Lotti, Kliendi nimi : MLA Development Corporation.

Lido Cafe Elava Muusika Baar

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.