Disainiajakiri
Disainiajakiri
Veesäästu Süsteem

Gris

Veesäästu Süsteem Veevarude vähenemine on tänapäeval kogu maailmas probleem. Hull on see, et tualeti loputamiseks kasutame endiselt joogivett! Gris on uskumatult tasuv veesäästlik süsteem, mis kogub kogu dušši ajal kasutatava vee. Kogutud hallvett saate tualeti loputamiseks, maja puhastamiseks ja teatud pesemiseks uuesti kasutada. Nii saate säästa keskmises majapidamises vähemalt 72 liitrit vett inimese kohta päevas, mis tähendab sellises 50 miljoni elanikuga riigis nagu Colombia vähemalt 3,5 miljardit liitrit kokkuhoitud vett päevas.

Projekti nimi : Gris, Disainerite nimi : Carlos Alberto Vasquez, Kliendi nimi : IgenDesign.

Gris Veesäästu Süsteem

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.