Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pargipink

Nessie

Pargipink See projekt põhineb kontseptsiooni "Drop & Forget" ideel, see tähendab, et seda on lihtne kohapeal paigaldada koos minimaalsete paigalduskuludega linnakeskkonna olemasolevate infrastruktuuride osas. Tugevad, hoolikalt tasakaalustatud betoonivedelikud loovad haarava ja mugava istumiskogemuse.

Projekti nimi : Nessie, Disainerite nimi : George Drakakis, Kliendi nimi : ICONPOETRY.

Nessie Pargipink

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.