Disainiajakiri
Disainiajakiri
Büroopind

Samlee

Büroopind Ilma ulmeliste detailideta kujundas Samlee kontor lihtsa idamaise esteetika. See kontseptsioon sobib kiiresti areneva linnaga. Selles väga hästi töötavas infoühiskonnas tutvustab projekt linna, töö ja inimeste interaktiivseid suhteid - omamoodi aktiivsuse ja inertsuse tihedat seost; läbipaistev ülekate; läbitungimine tühi.

Projekti nimi : Samlee, Disainerite nimi : Yongcai Huang, Kliendi nimi : GuangZhou Samlee Enterprise Co;Ltd..

Samlee Büroopind

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.