Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elukoht

nature

Elukoht See kodu on mõeldud paarile. Naaske loodusesse. Inimesed tahavad rohkem välja jõuda, õues olla või lasta loodusel olla osa oma elust, võimaldada loodusel rikastada kodu sõnavara. Lase loodusel lihtsalt ringi liikuda ja järgige seda. Rikkalikud ja mitmekesised elemendid, mis näitavad, kuidas irdumine võib lisaks tihedale keerukusele eksisteerida, sarnaselt lillede mitmele küljele, mis lõpuks muutuvad pärast lõplikku valimist lõplikuks valikuks.

Projekti nimi : nature, Disainerite nimi : Yu-Wen Chiu (Vita), Kliendi nimi : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

nature Elukoht

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.