Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

pleasure

Restoran Kunstielu elamise rõõm. Pikendamine ja jätkamine. Lagede ja põrandate laiendamise ning nende pideva kontuurlaine laienemise kaudu, mis läheb siin püsti või varjab seda, peegeldades toimejõudu, mis hõlmab elu tippe ja orgu. Kui kihiline õhkkond voolab ja morfiseerub, toimuvad kosmosepildis ilupildid. Kosmosekabiin peab olema sujuv ja läbipaistev, säilitades samal ajal erinevate sektsioonide vaheseinad. Ruumi leidliku paigutuse korral võib privaatsus olla olemas keset sektsiooni.

Projekti nimi : pleasure, Disainerite nimi : Yu-Wen Chiu (Vita), Kliendi nimi : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

pleasure Restoran

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.