Disainiajakiri
Disainiajakiri
Voldik

NISSAN CIMA

Voldik ・ Nissan ühendas kõik oma kaasaegsed tehnoloogiad ja tarkused, suurepärase kvaliteediga interjöörimaterjalid ja Jaapani viimistletud kunsti (jaapani keeles „MONOZUKURI”), et luua võrreldamatu kvaliteediga luksus sedaan - uus CIMA, Nissani üksildane lipulaev.・ See brošüür on mõeldud mitte ainult CIMA tooteomaduste tutvustamiseks, vaid ka selleks, et tutvustada publikule Nissani enesekindlust ja uhkust oma viimistletud meisterlikkuse üle.

Projekti nimi : NISSAN CIMA, Disainerite nimi : E-graphics communications, Kliendi nimi : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Voldik

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.