Disainiajakiri
Disainiajakiri
Siseruum

Chua chu kang house

Siseruum Nõelravi punkt selles majas pidi ühendama suletud piirkonna uhiuue vaikuse visuaalse olekuga. Neid tehes taastatakse teatav ajalooline ja toores võlu, et kaitsta maja tühjust. Uus majutuskoht lõpeb interjööri sisemuse üllatusega; kuiv ja märg köök köögis ja söögituba köögis. Eluruumi katkestas ka muljetavaldav kunstirünnak, millest on peagi saanud elektrijuhtmete isiklik korpus. Üldise rõhuasetuse täiendamiseks on vajalik värvida sooja valguse viilud kõikidele värviseintele.

Projekti nimi : Chua chu kang house, Disainerite nimi : Don Lin, Kliendi nimi : DSOD.

Chua chu kang house Siseruum

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.