Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multipod

Hive

Multipod Taru on 315-kraadine avatud esiküljega vertikaalse liistuga kuppel, mis koosneb seitsmest 45-kraadise raadiuse segmendist. Edasi mõtlemine disainis, säilitades samal ajal funktsionaalsuse ja seades väljakutse olemasolevale mööbli vormile. Uuenduslik kontseptsioon põhineb sfääril, lihtsustatud kujul, olenemata sellest dramaatiline. Taru annab visuaalse efekti igas asustatud ruumis. Futuro-virtuoos

Projekti nimi : Hive, Disainerite nimi : Clive Walters, Kliendi nimi : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.