Disainiajakiri
Disainiajakiri
Konsool

Mabrada

Konsool Kivi viimistlusega unikaalne värvitud puidust konsool, mis tutvustab vana autentset kohviveskit, mis ulatub tagasi Ottomani perioodi. Jordaania kohvijahuti (Mabrada) reprodutseeriti ja skulpteeriti seisma ühena konsooli vastasküljel asuvast jalast, kus veski istub, luues põneva tüki fuajeesse või elutuppa.

Projekti nimi : Mabrada , Disainerite nimi : May Khoury, Kliendi nimi : Badr Adduja Arts & Crafts.

Mabrada  Konsool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.