Disainiajakiri
Disainiajakiri
Watchface Collection

TTMM (after time)

Watchface Collection ttmm esitleb watchface'i rakenduste kollektsiooni, mis on loodud nutitelefonide jaoks, millel on mustvalge 144 × 168 piksline ekraan, näiteks Pebble ja Kreyos. Siit leiate 15 lihtsa, elegantse ja esteetilise kellarakenduse mudelit. Kuna need on valmistatud puhtast energiast, sarnanevad nad pigem kummituste kui reaalsete asjadega. Need kellad on kõige ökonoomsemad ja keskkonnasõbralikumad, mis eales olemas olnud.

Projekti nimi : TTMM (after time), Disainerite nimi : Albert Salamon, Kliendi nimi : TTMM (after time).

TTMM (after time) Watchface Collection

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.