Disainiajakiri
Disainiajakiri
Roly Poly, Teisaldatavad Puidust Mänguasjad

Tumbler" Contentment "

Roly Poly, Teisaldatavad Puidust Mänguasjad Kuidas vikerkaart saada? Kuidas suvist tuult kallistada? Mind puudutavad alati mõned peened asjad ja tunnen end väga rahul ja õnnelikuna. Kuidas säilitada ja kuidas omada? Piisavalt on sama hea kui pidu. Tahaksin erinevaid materjale vormida lihtsal ja naljakal viisil. Laske lastel mängida nendega, et nad tunneksid ära füüsilise maailma, stimuleerivad nende kujutlusvõimet ja aitavad neil ümbritsevat keskkonda mõista.

Projekti nimi : Tumbler" Contentment " , Disainerite nimi : Sha Yang, Kliendi nimi : Sha Yang Design.

Tumbler" Contentment "  Roly Poly, Teisaldatavad Puidust Mänguasjad

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.