Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kujutav Kunst

Loving Nature

Kujutav Kunst Loodust armastav on kunstiteoste projekt, mis vihjab armastusele ja looduse austamisele, kõigile elusolenditele. Igal maalil pöörab Gabriela Delgado erilist rõhku värvile, valides lopsaka, kuid lihtsa viimistluse saavutamiseks hoolikalt elemendid, mis segunevad harmooniaga. Uurimistöö ja tema tõeline armastus disaini vastu annab sellele intuitiivse võimaluse luua erksaid värvilisi tükke täppielementidega, mis ulatuvad fantastilisest kuni leidlikeni. Tema kultuur ja isiklikud kogemused kujundavad kompositsioonid ainulaadseteks visuaalseteks narratiivideks, mis kindlasti kaunistavad igasuguse atmosfääri looduse ja rõõmsameelsusega.

Projekti nimi : Loving Nature, Disainerite nimi : Gabriela Delgado, Kliendi nimi : GD Studio C.A.

Loving Nature Kujutav Kunst

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.